58. štolní maturitní ples

Vyvrcholením společenského života naší školy jsou každoročně maturitní plesy. Ten letošní se konal v pátek 31. března 2023. Ples tradičně probíhal v legendárním Velkém sále Lucerny, prostředí je adekvátní slavnostní události a vytváří vždy skvělou atmosféru. Na programu se tradičně podílí nejen maturanti, ale i ostatní studenti gymnázia, kteří chystají úvodní předtančení. Maturanti pak připravují svoje třídní vystoupení. Jsou to velmi kreativní, originální a vtipné výstupy a miniscénky.

V průběhu večera nastupují na parket primy, 1. ročníky a nástupy vrcholí šerpováním závěrečných ročníků.

Maturitní plesy jsou vždy místem pro setkávání současných i minulých studentů a jejich profesorů.

Zážitky z maturitního plesu patří k těm nezapomenutelným.