Škola základ života 2015

Celý leták ke stažení

Humor pro život

internetová soutěž o nejlepší epigram nebo aforismus pro studenty gymnázií v celé ČR

Soutěž pořádá Gymnázium Praha 7, Nad Štolou 1 ve spolupráci s Obcí spisovatelůSvětem knihy.

Soutěžní texty budou hodnotit básníci Miroslav Huptych, Jan VodňanskýJiří Žáček.

Porota udělí hodnotné ceny věcné i finanční, které věnuje firma Ikama, s.r.o., hlavní sponzor soutěže, na knižním veletrhu Svět knihy.

Vymyslete původní epigram (max. 5) nebo aforismus (max. 10) na dané téma a pošlete do 15. února 2015 na e­‑mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ke svému epigramu (aforismu) připojte tyto údaje:

• jméno, věk
  • svoji adresu, e­‑mail, telefon a adresu školy
  • souhlas se zveřejněním svého jména

Těšíme se na vtipné básničky a aforismy.

„Humor je boj s lidskou blbostí.“ Jan Werich