Obvodní kolo Matematické olympiády na naší škole

Dne 5. 4. 2016 se na Gymnáziu nad Štolou konalo obvodní kolo 65. ročníku Matematické olympiády kategorií Z6, Z7 a Z8.

Žáci řešili 3 úlohy s maximálním ziskem 18 bodů.

Výsledky všech kategorií byly slavnostně vyhlášeny v aule našeho gymnázia 26. 4. 2016, vítězové převzali diplomy a věcné odměny.

Kategorie Z6

1.–3. místo: Michaela Hrabáková, Martin Schwarz a Veronika Bilíková, Gymnázium Nad Štolou

Kategorie Z7

1. místo: Matouš Balík, Gymnázium Nad Štolou

2.–3. místo: Lucie Řeháčková a Konstantin Samoylov, Gymnázium Nad Štolou

Kategorie Z8

1.–5. místo: Mikuláš Brož, Barbora Lánská, Aneta Lipová, Zuzana Outratová a Lucie Vavřinová, Gymnázium Nad Štolou

Vítězům srdečně blahopřejeme a všem přejeme hodně elánu do dalšího studia matematiky.

Mgr. Věra Tesařová