Podmínky pro provoz školy a hygienická opatření při zajištění přípravy maturantů od 11. května 2020

• Účast žáků na přípravě k maturitní zkoušce je dobrovolná.
  • Při cestě do školy dodržují žáci obecná pravidla chování stanovená krizovými opatřeními (rouška, rozestupy).
  • Před budovou školy se nesrocují, mají zakrytá ústa a nos a dodržují rozestupy 2 m.
  • Při prvním příchodu do školy odevzdají ve vrátnici Čestné prohlášení – zde.
  • V prostorách šaten se přezují, poté vydezinfikují ruce a odejdou do třídy.
  • Ve společných prostorách se zaměstnanci i žáci můžou pohybovat pouze v rouškách, dbají zvýšené hygieny – mytí a dezinfekce rukou.
  • Ve třídě po souhlasu učitelem a při dodržení rozestupů si můžou sundat roušku, kterou vloží do sáčku. Žáci jsou povinni mít s sebou minimálně dvě roušky a sáček.
  • Učitelé vedou evidenci docházky v každé hodině.

• Žáci i zaměstnanci si objednají oběd nejpozději do 7. května do 14.00 hod.
  • Výdej oběda 11.45–13.00 hod.
  • Před vstupem do jídelny si důkladně umyjí ruce.
  • Tác s příborem a skleničkou strávníkům podá pracovnice školní jídelny.
  • V jídelně dodržují rozestupy, mají roušku, kterou si můžou sundat při jídle, vloží ji do sáčku, po obědě si roušku opět nasadí.

Celé Opatření MŠMT k provozu škol pro období přípravy k maturitní zkoušce zde.

5. května 2020
R. Schejbalová