Informační přednáška DofE

Zveme Vás na informační přednášku o DofE (Duke of Edinburgh’s Award), která se bude konat ve středu 5. 10. 2022 v aule školy. DofE je program pro studenty od 14 let. Délka programu je rozdělena do 3 úrovní (6 měsíců nejkratší, 18 měsíců nejdelší). Úspěšným zakončením programu získá student, kromě nově získaných zkušeností a dovedností, také mezinárodně uznávaný certifikát. Více informací o programu můžete najít na nástěnce naproti kanceláři 015 nebo u kteréhokoli z níže uvedených učitelů.

Počet míst na přednášce je limitovaný. Je tedy potřeba se na přednášku přihlásit prostřednictvím tohoto formuláře.

Budeme se na Vás těšit!

Tým DofE na Štole: