Předmětová komise OV/OSZ

Předmět vyučuje devět učitelů, z nichž je pět fakultních učitelů. Každý z nich se specializuje na konkrétní obory.

Mgr. Jana Dvořáková – občanská výchova

Mgr. Anna Huliciusová – sociologie a občanská výchova

Mgr. Barbora Kösslová – občanská výchova, právo a politologie

Mgr. Hana Nápravníková – ekonomie a občanská výchova

Mgr. Denisa Neubauerová – ekonomie

Mgr. Martin Okleštěk – ekonomie, právo a politologie

Mgr. Robin Pech – filozofie a ekonomie

PhDr. Jitka Tůmová – psychologie

PhDr. Zuzana Vladyková – právo

Studenti mají možnost prohloubit svou znalost oboru v příslušných seminářích. V tomto roce nabízíme tyto semináře: semináře z psychologie (Jitka Tůmová), seminář z práva (Zuzana Vladyková), seminář z politologie (Martin Okleštěk), seminář z ekonomie (Martin Okleštěk, Hana Nápravníková a Denisa Neubauerová) a seminář z filozofie (Robin Pech).

Mgr. Martin Okleštěk